Мова освітнього процесу: українська
21 листопада, українці відзначають одне з нових, але знакових свят в історії України - День Гідності та Свободи, свято на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та революції Гідності (2013року).
В бібліотеці навчального закладу до цієї річниці оформлено виставку фотоматеріалів «Україна - територія гідності та свободи». А також проведено бібліотечний урок «П’ять арт-символів майдану », адже революція Гідності в Україні – явище унікальне. Тут протест щільно переплітався з мистецтвом. Мистецтво на Майдані було на кожному кроці: фотовиставки, карикатури, виступи поетів, музика, та навіть самі барикади, це приклад стихійного мистецтва. На жаль, після революційних подій у центрі Києва про них нагадують лише трагічні пам'ятки: спалений Будинок профспілок та Стіна пам'яті, точніше, практично вся вулиця Героїв Небесної Сотні, де стався масовий розстріл мирних людей. Основні символи Майдану було знищено (ялинка; пам'ятник Леніну, вірніше те, що від нього залишилося; фортепіано; світлове шоу; барикади), або вивезено, вони залишилися лише на фото.
З метою поширення інформації щодо збереження психічного здоров’я в закладі проведено бесіду для педагогів «Психічне здоров’я: варто знати», в ході якої вони мали змогу детально ознайомитися з такими поняттями як «здоров’я», «психічне здоров’я», його ознаками, складовими та способами збереження. На завершення заходу присутні отримали інформаційні буклети «Як зберегти психічне здоров’я?».
Бережіть психічне здоров`я! Адже це запорука щасливого життя і довголіття!