title

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
 
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Мова освітнього процесу:  українська

Правила поведінки здобувачів освіти

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ У

ПЕРЕЧИНСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ

І. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ

Правила поведінки здобувачів освіти базуються на законах України, постановах Міністерства освіти та науки України та органів місцевого самоврядування, Статуті ліцею.

1.1. Здобувач освіти приходить до навчального закладу за 15 хвилин до початку занять -  о 8 годині 15 хвилин.

1.2. Приходити до ліцею необхідно в чистому, випрасуваному одязі та чистому взутті, з охайною зачіскою.

1.3 Не можна приносити на територію ліцею з будь-якою метою і використовувати будь-який спосіб зброю, в т.ч. ножі, вибухові, вогненебезпечні речовини; спиртні напої, цигарки, наркотики й інші наркотичні засоби і отруту, а також токсичні речовини і таблетки.

1.4. Забороняється вживання непристойних виразів і жестів.

1.5. Не можна без дозволу класного керівника/майстра виробничого навчання або медичної сестри (за узгодженням з батьками) йти з ліцею та його території в урочний час.

1.6. У разі пропуску занять до 3-х днів здобувач освіти зобов’язаний пред’явити майстру в/н довідку або записку від батьків (осіб, які їх заміняють) про причину відсутності на заняттях.

1.7. У разі пропуску занять більше трьох днів здобувач освіти зобов’язаний представити довідку з медичної установи.

1.8. Здобувач освіти ліцею повинен проявляти повагу до старших: вітатися, поступатись дорогою.

1.9. Здобувачі освіти, які знайшли втрачені або забуті, на їх думку, речі, мають здати їх черговому, який знаходиться на першому поверсі ліцею, класному керівнику або  адміністрації училища.

1.10. Фізична конфронтація, залякування і знущання над людиною або твариною є неприпустимими формами поведінки Здобувачі освіти в в ліцеї та за його межами. Спілкування з однолітками має бути виваженим, привітним і доброзичливим. Здобувач освіти не повинен вживати принизливі й образливі вислови, вживати ненормативну лексику та ін.

1.11. Не дозволяється жувати гумку, користуватися плеєром і мобільним телефоном на уроках, вмикати гучну музику на перервах.

1.12. Здобувач освіти зобов’язаний виконувати домашні завдання в терміни, встановлені  програмою.

1.13. Здобувач освіти повинен щодня вести записи домашніх завдань у предметних зошитах або щоденниках.

1.14. Приносити на заняття всі необхідні підручники, зошити, інструменти і письмове приладдя.

1.15. Усі здобувачі освіти зобов'язані берегти  майно та оснащення навчальних кабінетів та місць загального користування, зелені насадження на території ліцею, дбайливо  поводитися зі своїми речами та речами інших здобувачів освіти, берегти вазони на підвіконнях, не сідати на них і не ставити свої речі.

1.16.Суворо забороняється тютюнопаління на території ліцею.

1.17. Здобувачі освіти навчального закладу зобов'язані дбайливо ставитися до роботи технічного персоналу ліцею та чергових, зберігати чистоту й порядок у вбиральнях, коридорах, дотримуватись санітарно-гігієнічних вимог.

1.18. У разі навмисного пошкодження ліцейного майна батьки учня зобов'язані відшкодувати матеріальні збитки.

1.19. Після закінчення занять та позаурочних заходів здобувачі освіти не мають права знаходитись у приміщенні ліцею без нагляду педагогічних працівників.

ІІ. ПОВЕДІНКА ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ НА УРОКАХ

2.1. Після першого дзвінка (08.30) здобувач освіти займає своє місце в кабінеті, готує необхідні для уроку речі. Неприпустимо очікування викладача або майстра виробничого навчання біля дверей, у коридорі.

2.2. Здобувачі освіти входять до класу за дзвінком. Запізнюватися на уроки без поважних причин заборонено.

2.3. Коли викладач, майстер в/н  входить до навчальної аудиторії, здобувачі освіти встають, вітаючись. Так само здобувачі освіти вітають будь-якого дорослого, який увійшов до класу під час занять, окрім уроків інформатики, коли здобувачі освіти працюють за комп’ютером, та уроків виробничого навчання, коли здобувачі освіти працюють з інструментами та обладнанням у майстернях.

2.4. Відсутніх здобувачів освіти староста  або відповідальна особа  позначає в рапортичці, яку подає викладачу на початку уроку.

2.5. Під час уроку не можна ходити по навчальній  аудиторії чи навчальній майстерні, підключати зарядні пристрої до електромережі без дозволу вчителя, голосно розмовляти, кричати, відволікатися самому і відволікати інших від занять розмовами, іграми й іншими справами, що не стосуються уроку.

2.6. На уроки фізичної культури здобувачі освіти приходять у спортивній формі та спортивному взутті. Без дозволу вчителя в спортивний зал здобувачам освіти входити забороняється. Здобувачі освіти, звільнені від занять фізкультурою, обов’язково мають бути присутніми під час уроку в спортивному залі.

2.7. Дзвінок про закінчення уроку дається для вчителя. Тільки коли вчитель оголосить про закінчення занять, здобувачі освіти мають право покинути навчальний кабінет. При виході вчителя або іншого дорослого з аудиторії здобувачі освіти встають.

2.8. За кожним здобувачем освіти групи в навчальній аудиторії закріплюється постійне робоче місце. Здобувач освіти має право пересідати на інше тільки з дозволу вчителя.

2.9. Під час уроку здобувачу освіти необхідно дотримуватися дисципліни й порядку, не залишати після себе сміття, папір на партах та підлозі. Забороняється без дозволу педагога ходити по аудиторії чи навчальній майстерні, підключати зарядні пристрої до електромережі.

2.10. При користуванні на уроці підручниками здобувачі освіти мають бути акуратними. У них не можна загинати сторінки, робити підкреслення, виривати сторінки та ін. Псування, втрата підручника взятого з бібліотеки відшкодовується згідно з нормативними документами.

2.11. Користування мобільними телефонами під час проведення уроку суворо забороняється. На партах під час уроку тримати їх забороняється. Телефон повинен бути вимкнений або у беззвучному режимі. Використання гаджетів дозволяється тільки за завданням і з дозволу вчителя. При неодноразовому порушенні цієї вимоги телефон передається наставникам групи або батькам здобувача освіти у той же день.

2.12. Якщо під час занять здобувачу освіти необхідно вийти з класу, то він повинен запитати дозволу вчителя.

2.13.Здобувач освіти на уроці зобов’язаний виконувати всі вимоги вчителя.

2.14. Під час відповіді на запитання вчителя здобувач освіти повинен відповідати чітко, виразно, зрозуміло.

2.15. Якщо здобувач освіти хоче поставити питання вчителеві або відповісти на питання вчителя, він підіймає руку.

2.16. Здобувач освіти має право в коректній формі обстоювати свої погляди і свої переконання при обговоренні різних суперечливих і неоднозначних питань, які стосуються теми уроку.

Здобувачі освіти зобов’язані:

виконувати вимоги освітньої програми (індивідуального навчального плану за його наявності), дотримуючись принципу академічної доброчесності, та досягти результатів навчання, передбачених стандартом освіти для відповідного рівня освіти;

поважати гідність, права, свободи та законні інтереси всіх учасників освітнього процесу, дотримуватися етичних норм;

відповідально та дбайливо ставитися до власного здоров’я, здоров’я оточуючих, довкілля;

дотримуватися установчих документів, правил внутрішнього розпорядку закладу освіти, а також умов договору про надання освітніх послуг (за його наявності).

Здобувачі освіти мають також інші права та обов’язки, передбачені законодавством та установчими документами закладу освіти.

Залучення здобувачів освіти під час освітнього процесу до виконання робіт чи до участі у заходах, не пов’язаних з реалізацією освітньої програми, забороняється, крім випадків, передбачених рішенням Кабінету Міністрів України.

2.17. Здобувачі освіти зобов’язані знати і дотримуватися правил  безпеки життєдіяльності, як під час уроків, так і після їх закінчення, правил поведінки в навчальних аудиторіях (класах).

2.18. Після закінчення занять та позаурочних заходів здобувачі освіти не мають права знаходитись у приміщенні ліцею без нагляду педагогічних працівників.

2.19. Здобувачам освіти забороняється:

  • допускати прояви грубості, вульгарності;
  • палити у приміщеннях і на території навчального закладу;
  • використовувати петарди;
  • вживати алкогольні напої, наркотичні та токсичні речовини;
  • псувати державне, громадське та особисте майно.

ІІІ. ПОВЕДІНКА ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ПІД ЧАС ПЕРЕРВ

3.1. Під час перерви здобувачі освіти переходять з одного навчального кабінету в інший спокійно, без метушні й галасу, дотримуючись розкладу уроків та розкладу замін.

3.2. Особливо уважними треба бути здобувачам освіти під час руху сходами. При пересуванні слід триматися правого боку.

3.3. Здобувачам освіти забороняється бігати сходами, штовхати одне одного, створювати конфліктні ситуації, використовувати непристойні вирази і жести.

3.3. Заборонено під час руху коридорами вживати їжу, напої, штовхатися, розмахувати руками, галасувати.

3.4. Категорично забороняється самовільно відчиняти вікна, сидіти на підвіконнях.

3.5. На перервах Здобувачі освіти можуть звернутися до свого класного керівника, майстра в/н, адміністрації за допомогою, якщо проти них здійснюються протиправні дії.

ІV. ПОВЕДІНКА ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ В ЗА МЕЖАМИ ЛІЦЕЮ

4.1. Здобувачі освіти ліцею зобов'язані бути ввічливими, коректними і доброзичливими, проявляти витримку й розуміння у стосунках з оточуючими.

4.2. Бути уважним до дорослих, маленьких дітей і літніх людей.

4.3. Дотримуватися правил дорожнього руху та поведінки в транспорті, громадських місцях.

4.4. Дбайливо ставитися до природи.

4.5. Забороняється вживання алкогольних напоїв.

4.6. Здобувач освіти повинен дотримуватися мовного етикету, не дозволяти нецензурних висловлювань.

4.7. Перебування без дорослих у місцях відпочинку, прогулянки містом тощо для здобувачів освіти дозволяються до 22 години, а мешканцям гуртожитку до 21.00.

V. ВИМОГИ ДО ЗОВНІШНЬОГО ВИГЛЯДУ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

Демократичний підхід до зовнішнього вигляду здобувача освіти передбачає відсутність форми єдиного зразка, що дозволяє учневі реалізувати свою індивідуальність і неповторність. Але здобувач освіти ліцею повинен мати відповідний зовнішній вигляд. Одяг повинен відповідати зросту, виражати пошану власника до самого себе і суспільства.

5.1. Кожен здобувач освіти зобов’язаний з’явитися до навчального закладу чистим і охайно одягненим. Одяг повинен бути стриманим, у ньому виключаються яскраві тони й орнаменти, провокативні елементи та довжина спідниць і суконь у дівчат.

5.2. Не можна зловживати косметикою і носити багато прикрас на заняття.

5.3. На уроки фізкультури і заняття спортивних секцій здобувачі освіти приходять у спортивній формі. Спортивний одяг, призначений для уроків фізкультури, на інших уроках недоречний.

5.4. На уроках виробничого навчання здобувачі освіти повинні бути у спецодязі (комбінезонах, костюмах, косинках, фартухах – дівчата).

5.5. На суботники та інші господарські роботи здобувачі освіти приходять у робочому одязі.

5.6. Знаходитися в ліцеї  у верхньому одязі без особливих на те причин не дозволяється.

5.7. На урочисті загальноліцейні заходи здобувачі освіти приходять у святковому одязі.

5.8. На вечори, концерти здобувачі освіти вибирають одяг за рекомендацією батьків і на свій розсуд.

VІ. ОБОВ'ЯЗКИ ЧЕРГОВОГО ЗДОБУВАЧА ОСВІТИ

6.1. Черговий по навчальному кабінету здобувач освіти під час перерви має перевірити навчальний кабінет, підготувати дошку, забезпечити порядок у кабінеті.

6.2. Черговий здобувач освіти має право зробити зауваження іншим здобувачам освіти щодо правил поведінки та санітарних вимог у навчальному кабінеті.

6.3. Чергова група по ліцею здійснює чергування відповідно до Обов’язків чергової групи, затверджених на початку навчального року.

6.4. Чергові здобувачі освіти допомагають  адміністрації і черговому майстру у здійсненні контролю за чистотою, порядком в училищі, за виконанням усіма здобувачам освіти и цих Правил.

VІІ. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

7.1. Здобувачі освіти не мають права під час знаходження на території навчального закладу і при проведенні загальноліцейних заходів здійснювати дії, небезпечні для життя і здоров’я самого себе та оточуючих.

Пишіть нам. Всі поля обов'язкові.

Наша адреса

Закарпатська область, Перечинський район,

с. Сімер, вул. Будівельників, 8

(03145) 2-11-63, 2-18-97, факс: (03145) 2-11-63

 е-mail: perechin_lizej13@ua.fm

« Березень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31