title

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
 
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Мова освітнього процесу:  українська

Вівторок, 21 лютого 2017 11:42

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи

Мета: вшанувати патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору,  прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття,  розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Обладнання: Державний Прапор України, елементи народної символіки; мультимедійне обладнання.

Протягом лінійки транслюється презентація

Ведучий 1. День Гідності та Свободисвято в Україні, що відзначається 21 листопадана честь початку двох революцій:Помаранчевої революції(2004 р.) таРеволюції Гідності(2013 р.). Яскравим виявом національно-патріотичних почуттів українців став національний Гімн України. Слайд 1.

Ведучий2. Встановлене згідно з указом Президента УкраїниПетра Порошенка№ 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…». Слайд 2.

Ведучий 1:Лінійку до Дня Гідності та Свободи  оголошую відкритою.

(звучить Гімн України)

Ведучий 2: Сьогодні ми відзначаємо річницю Помаранчевої революції та Євромайдану. Події Помаранчевої революції осені-зими 2004 року стали життєстверджуючим полум'ям для української нації. Серця українців з різних куточків багатостраждальної країни почали вистукувати в унісон: Разом нас багато, нас не подолати. Майдан кликав: Усі, хто вірить в Україну, вперед!

Ведучий 1. Євромайдан або «Революція гідності» – це національно-патріотичні, протестні акції в Україні, проти корупції соціальної нерівності свавілля правоохоронних органів та сил спецпризначення, на підтримку європейського  вектора зовнішньої політики України. В першу чергу Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людськості та гідності. Слайд 6.

Ведучий 2. Гідність  – це поняття моральної свідомості, яка виражає уявлення про цінність усякої людини, як моральної особистості, а також категорія етики, яка означає особливе моральне ставлення людини до самої себе, і ставлення до неї з боку суспільства, у якому визнається цінність особистості. Слайд 3.

Ведучий 1. У Цивільному кодексі гідність визнано особистим немайновим благом; задекларовано право на повагу і недоторканність "гідності та честі" фізичних осіб; зафіксовано право фізичних осіб звернутися до суду з позовом про захист їх гідності та честі; приниження "честі та гідності фізичної особи" визнано моральною шкодою, яка підлягає відшкодуванню. Слайд 5.

Ведучий 2. «Революція гідності» не тільки сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму, а і показала важливість національної ідеї.

Кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвувала своїм життям Небесна сотня та воїни, які загинули і гинуть у боротьбі за свободу, цілісність та єдність держави. Вшануємо їх пам’ять хвилиною мовчання.

Ведучий 1Поняття революція Гідності слід застосовувати до тих неочікуваних змін, які відбулися в суспільній свідомості населення. Адже попри різке зростання у громадській свідомості протестних настроїв такий потужний та масовий спалах громадянської непокори все ж таки став явищем несподіваним та неочікуваним. Революція Гідності є, фактично, продовженням Помаранчевої революції і черговою спробою українського суспільства не лише змінити владну еліту, але й змусити її реформувати державу. Адже Революціяце насамперед зміна правлячої верхівки, а також серйозні соціально-політичні зміни. Але на жаль, ані першого, ані другого поки що в Україні ми не спостерігаємо.

Ведучий 2. Серйозне загострення соціально-економічної ситуації, тотальна корупція, планомірне згортання демократичних прав і свобод, неможливість розв’язати наявні проблеми законними методами та демократичними процедурами – чинники, які підштовхували людей до революційних виступів.

Ведучий 1. Революція 2013-2014 років, це не протистояння Заходу й Сходу, не протистояння України й РФ – це протистояння між тими, хто має гідність, і тими, хто не тільки не має її, а й взагалі не розуміє, що це означає. Шкода ту державу, у котрій елітами називають негідників. Суспільство, яке знає про гідність набагато більше ніж переважна більшість чиновників, має виховувати нових політиків.

Ведучий 2. Протести розпочалися 21 листопада 2013 року як реакція на рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготування до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом і значно поширилися після силового розгону демонстрації в Києві вночі 30 листопада.  Побиття протестуючих студентів спричинило (всупереч очікуванням влади) спалах революційного піднесення. Українська молодь, насамперед студенти, через участь в акціях протесту показали себе основним «горючим матеріалом» Революції Гідності. Слайд 6.

Учень 1

Боротьба не за щастявже навіть іде —за життя!

Бо його забирають.

Нас Надія веде, нас ідея веде

За свободу для рідного краю.

Учень 2

Українцю, поглянь, там побили жінок!

Глянь, вже люди ховаються в храмі!

Де таке ще траплялось, коли це було

Аж в такому нестерпному стані?..

Учень 3

Так чинили лиш варвари, злісні хани,

Лиш від них люди в церкві ховались.

А сьогодні це власні привладні пани

Вже над нами так само знущались!

Ведучий 1. Україна заплатила надзвичайно високу ціну за те, щоб Гідність була першою із чеснот кандидата на будь-яку посаду в Україні. На політичну арену виходить нове покоління, яке диктує новий порядок денний для українського політикуму.І, можливо, саме це є найбільшим досягненням революційних виступів в Україні. Слайд 7.

Ведучий 2. І до цих пір на території нашої держави немає спокою, після Майдану  розпочалися військові дії на Сході України, в ході яких було втрачено вже кілька тисяч життів солдат та мирних жителів, серед яких і наші земляки.

Ведучий 1: Героям Майдану і воїнам-захисникам України, які загинули за світле майбутнє України, присвячується хвилина мовчання.

(Хвилина мовчання)


Учень

Любіть Україну, як сонце, любіть,

як вітер, і трави, і води…

В годину щасливу і в радості мить,

любіть у годину негоди.

Учень

Любіть Україну у сні й наяву,

вишневу свою Україну,

красу її, вічно живу і нову,

і мову її солов’їну.

Учень

Без неї — ніщо ми, як порох і дим,

розвіяний в полі вітрами…

Для нас вона в світі єдина, одна,

як очі її ніжно-карі…

Учень

Вона у зірках, і у вербах вона,

і в кожному серця ударі.

у квітці, в пташині, в кривеньких тинах,

у пісні у кожній, у думі,

в дитячій усмішці, в дівочих очах

і в стягів багряному шумі…

Учень

Як та купина, що горить — не згора,

живе у стежках, у дібровах,

у зойках гудків, і у хвилях Дніпра,

у хмарах отих пурпурових,

в огні канонад, що на захід женуть

чужинців в зелених мундирах, в багнетах,

що в тьмі пробивають нам путь

до весен і світлих, і щирих.

Учень

Юначе! Хай буде для неї твій сміх,

і сльози, і все до загину…

Не можна любити народів других,

коли ти не любиш Вкраїну!..

Учень

Дівчино! Як небо її голубе,

люби її кожну хвилину…

Коханий любить не захоче тебе,

коли ти не любиш Вкраїну.

Учень

Любіть у труді, у коханні, в бою,

в цей час, як гудуть батареї.

Всім серцем любіть Україну свою,

і вічні ми будемо з нею!

Інформаційні джерела


Ведучий 1 Лінійку до Дня Гідності і Свободи України оголошую закритою.

Звучить Гімн ОУН

http://life.pravda.com.ua/columns/2014/04/4/161603/

http://zaxid.net/news/showNews.do?revolyutsiya_gidnosti_u_konteksti_zagalnoyi_teoriyi_sotsialnih_revolyutsiy&objectId=1301345

https://uk.wikipedia.org/wiki

Прочитано 446 разів
Пишіть нам. Всі поля обов'язкові.

Наша адреса

Закарпатська область, Перечинський район,

с. Сімер, вул. Будівельників, 8

(03145) 2-11-63, 2-18-97, факс: (03145) 2-11-63

 е-mail: perechin_lizej13@ua.fm

« Січень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31