title

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
 
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Мова освітнього процесу:  українська

Перечинський професійний ліцей

 

У рамках першого тижня програми з популяризації здорового способу життя серед молоді #HealthyChallenge2020 #CSRUkraine #UNFPAUkraine та з метою створення безпечного освітнього середовища в закладі освіти, психологом ліцею Олесею ЗИЗИЧ та заступником директора з виховної роботи Мартою ГЕРИЧ проведено тренінгове заняття «Протидія булінгу».

 

Сьогодні булінг — одна з наймасштабніших проблем, з якою стикаються підлітки у всьому світі. Україна входить в 10-ку країн, у яких кількість жертв булінгу є найбільшою. Образливі прізвиська, глузування, піддражнювання, стусани з боку одного або групи учнів щодо однокласника або однокласниці – є ознаками нездорових стосунків, які можуть привести до цькування – регулярного, повторюваного день у день знущання. Регулярне та цілеспрямоване нанесення фізичної й душевної шкоди стало об’єктом уваги науковців та педагогів, починаючи з 70-х років минулого століття, й отримало назву – булінґ. Мотивацією булінгу стають заздрість, помста, відчуття неприязні, прагнення відновити справедливість; боротьба за владу; потреба підпорядкування лідерові, нейтралізації суперника, самоствердження тощо

 

Окрема увага приділялася дуже популярному серед підлітків - кібербулінгу. Який виявляється в цькуванні за допомогою соціальних мереж (інтернету) або надіслання образ на електронну адресу. Сюди входить зйомка і викладання непривабливого відео в загальний доступ.

 

Ознайомити здобувачів освіти з поняттями «булінг», «видами та проявами булінгу», формувати негативне ставлення до булінгу (неприпустимість проявів насильства та булінгу в дитячому середовищі), ознайомити з механізмом реагування та звернення у ситуації булінгу – основні завдання, які були реалізовані в ході тренінгового заняття.

IMG 4507 IMG 4510 IMG 4526IMG 4536 IMG 4551 IMG 4556

 

Опубліковано в Новини
Пишіть нам. Всі поля обов'язкові.

Наша адреса

Закарпатська область, Перечинський район,

с. Сімер, вул. Будівельників, 8

(03145) 2-11-63, 2-18-97, факс: (03145) 2-11-63

 е-mail: perechin_lizej13@ua.fm

« Листопад 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30